top of page
Abstract Lines

המשך קריאה

GeoSLAM המומחים בטכנולוגית מיפוי תלת מימדית


הדרישה למודלים תלת מימדיים מדויקים ועדכניים גדול מאי פעם. בעבר, יצירת מודלים אלו היו נחלתם של המודדים המקצועיים בלבד, אך כעת מהנדסים ואנשי מקצוע גיאודזיים, מנהלי מתקנים ואדריכלים מחפשים דרכים לזרז את תהליך יצירת המודל התלת מימדי. מנהלי נכסים הרוצים לעקוב אחר נכסיהם גם כן מגלים את היתרונות של מדידה תלת מימדית מדויקת המתבצעת באופן קבוע. אנשי מקצוע אלו צריכים גישה לטכנולוגיה ידידותית למשתמש, קלה לשימוש אך עמידה ואמינה מספיק כדי לבצע את העבודה בצורה מהירה ומדויקת.

לעובדים במקומות בעלי גישה בעייתית בהם אין קליטת GPS, כמו בתוך מבנים או מתחת לאדמה, הדרישה לטכנולוגיה זו אפילו גבוהה יותר. ועבור רבים, מיפוי החלל דחוק בזמן. גישה לטכנולוגיה ידידותית למשתמש שיכולה לסרוק סביבה רבת קומות במהירות ולהפיק נתונים תלת מימדיים מדויקים ובאיכות גבוהה יכולה לשנות את כללי המשחק עבור מנהלי מתקנים, אדריכלים ומנהלי נכסים.

GeoSLAM הינה חברה מובילה בתחום מיפוי תלת מימדי נייד. החברה מציעה טכנולוגיה חדשנית ומקצועית כמו סורק לייזר קל משקל, נייד ביותר וקל לתפעול כך שכל אחד יכול לעבוד איתו. תוכנה ידידותית (זוכת פרסים) הופכת נתונים אל מידע תלת מימדי בזמן אמת, מה שמספק תוצאות מהירות ומדויקות תוך מספר דקות. הפתרון של GeoSLAM לא מסתמך על GPS בשביל מיקום ומיפוי מדויק ולכן זוהי הטכנולוגיה המושלמת לניהול והערכת נכסים, עיצוב, תכנון וניהול מידע, עבודות תיקון ואחזקה.

היתרונות בשימוש GeoSLAM

  1. זמן סריקה מהיר- תוך דקות כל אחד יכול לתפעל את הטכנולוגיה, ותוכנה חכמה (שמשתמשת באלגוריתם מיפוי SLAM המבוסס והקשיח ביותר בתעשייה) שיכולה למפות מבנה בעל 3 קומות תוך 30 דקות וברמת דיוק של 15 מ"מ או למפות מחסן בגודל 9,000 מטר מרובע תוך פחות משעה. פשוט ללכת באזור הסריקה כדי לסרוק יותר מ 43,000 נקודות בשנייה!

  2. מיפוי נייד לכל מקום- הטכנולוגיה המגוונת מסתגלת לכל סביבה בכל תעשייה, במיוחד מרחבים מורכבים וסגורים. סורקי הלייזר של GeoSLAM קומפקטיים, קלי משקל וקלים לשימוש. אם אתה צריך לנווט במהירות באתר רב קומתי, מבלי לסחוב או לתמרן ערכה כבדה- זה הפתרון בשבילך.

  3. חוסך לך זמן וכסף- אתה יכול לסרוק וליצור מודלים מנתונים מורכבים מהר יותר פי עשר, מה שמאפשר לך לסיים פרויקטים בהצלחה במינימום זמן ובלי הפרעות באתר הפרויקט. בשביל הבטחת איכות קבועה אפשר ליצור בזריזות ובקלות מודל תלת מימדי להשוואה בין פני השטח לבין התכנון.

  4. תוכנה ידידותית למשתמש- יצוא ענן נקודות שלם ותלת מימדי התואם לכל תוכנות העיבוד העיקריות. צריך לעבד אינסוף נתונים בשטח או להשתמש בהעלאה בתשלום לפי שימוש? GeoSLAM מציעים שמירת קבצים בענן ואפשרויות של תוכנות לשולחן העבודה.

 

תיאור מקרה- מתחם שנלר בירושלים:

למתחם שנלר 160 שנות היסטוריה שבו שימש כבית יתומים, מחנה צבאי ומחסן תחמושת. רק בשנה שעברה צוות ארכאולוגים חשפו שרידים של בית מרחץ רומי ויקב מתחת למתחם.

למתחם ארבע קומות, 130 חדרים, חצר חיצונית ומספר אורוות.

בעזרת GeoSLAM Zeb-Revo ותוך 3 סריקות של חצי שעה, המודד לכד את כל המבנה, כולל נקודות בקרה.

אם היה משתמש בסורק אחר, כל התהליך היה לוקח מספר שבועות והיה צורך בחזרות רבות לשטח.

 

צפו בסרטון בו צוות סורק כנסייה עתיקה בירושלים:

הכירו את GeoSLAM Zeb-Revo RT:

פרטים נוספים: GeoSLAM Zeb-Revo RT

מעוניינים במידע נוסף על הסורק החדשני? צרו איתנו קשר!

ג'ודי סולטאן- 052-4323507

Comments


חזור >
bottom of page