Leica Infinity

Leica Infinity
Leica Infinity
תוכנת המדידה Leica Infinity - הגשר בין השטח למשרד

Infinity הינה תוכנה גיאו-מרחבית למשרד וידידותית למשתמש עבור מומחי המדידות. היא משמשת לניהול, עיבוד, ניתוח ובדיקות איכות הנתונים מכל מכשירי המדידה בשדה, כולל דיסטומטים, מאזנות דיגיטליות ונתוני GNSS. אז בין אם זה פרויקט מדידה חדש או הכנת נתונים לתוכנית בנייה, Infinity תומכת בעבודה שלך.

נתונים שונים מתחברים מפרויקט שטח - BIM, CAD, GIS ועוד. Infinity תשלב, תפיק, תייצר ותייצא את סוגי נתונים אלו בצורה חלקה. שימוש בשירות המרת נתונים הכוללים את Leica Exchange, Leica ConX ואחרים נוספים מספקי צד שלישי הופכים העברת נתונים ליעילה הרבה יותר.

Leica Infinity

מקושרים ללא סוף

עם שירותי נתונים של Leica, Hexagon ואחרים משולבים לתוך Infinity, הגישה לנתונים הינה חלקה ואפקטיבית. הורדת נתוני GNSS ישירות מ HxGN SmartNet, השתמש ב HxGN Imagery Program כמפת בסיס בפרויקט כולל שיתוף עם השדה לשם מודעות מרחבית מלאה. העבר ושתף נתונים ישירות עם Leica Exchange ו Leica ConX, השולחים נתונים ישירות למשתמשים או למכשירים.

גישור הנתונים

גישור הנתונים מקשר בין השדה לבין עולם התכנון. קל להשתמש בתצוגה התלת מימדית בחזית ובמרכז כדי להציג נתוני שדה מיובאים לצורך שליטה באיכות, עיבוד ושליחה ל CAD. נתוני CAD מאפשרים להציג בצורה טובה יותר את היקף וקנה המידה של פרויקטים וכך הכנות למדידות בשטח ומשימות התוויה מתבצעות בצורה יעילה. Infinity הינה הגשר בין השדה למשרד.

בדוק ובדוק שוב

לא משנה בסוג הנתונים, Infinity תומכת בזרימת העבודה שלך ובו זמנית מאפשרת לפקח על כל העיבודים. ייצר דוחות ומסמכים אמינים הנותנים את הבטחת האיכות לה אתה זקוק עבור הפרויקט. מעקב נתונים מוחלט מהיבוא, דרך העיבוד ועד לייצוא, הכל מתוכנת העיבוד במשרד.

Leica Infinity

עבד והתאם

הפק תוצאות מדויקות כאשר מעבדים את כל מקורות נתוני השדה - מדידות של דיסטומטים, מאזנות ו GNSS RTK. הרץ התאמות מלאות ב 3D, 2D, 1D בשביל להפיק נתוני קואורדינטות אמינים ביותר.

משטחים ונפחים

צור מודלים מדויקים של משטחים מתוך נתוני השדה עם Infinity. שלב נקודות מדידה עם נתוני ענן נקודות, הוסף קווים כקווי מתאר והשתמש באזורים שנוצרו לגבולות. השתמש במשטחים לחישוב נפחים, מדוד והשווה מרחבים,  חישוב מפות טופוגרפיות ושליחתן לשדה לצורך התווית אזורים בעייתיים.

הדמיה וענן נקודות

ייבא, צפה ונתח את עבודת השדה כמופיעים בהדמיות הנלקחו מהשדה. מדוד נקודות שנשכחו, ייצר השוואת נקודות או השתמש בנתוני הדמיות של רחפנים כדי לייצר ענן נקודות, נתוני שטח דיגיטליים ואורטופוטו עדכניים. השתמש בהדמיות כדי להיות עדכני תמיד.

Leica Infinity

הודעתך נשלחה בהצלחה