Leica ScanStation P50

Leica ScanStation P50

בשביל מומחי התעשייה המבקשים לסרוק מקומות בלתי נגישים ולמצוא הזדמנויות עסקיות חדשות, ה Leica ScanStation P50 הינו סורק לייזר תלת מימד המהיר ביותר, הבטוח ביותר ובעל הטווח הגדול ביותר. בשונה מכל שאר סורקי הלייזר, ה P50 ממקסם את היעילות שלך על ידי סריקת מקומות בלתי נגישים ממיקום בטוח באתר, דבר המקצר את זמן העבודה וההתוויה באתר.

הבחירה הנכונה

בין אם העבודה היא סריקת תלת מימד למגדל הגבוה בעולם, תיעוד התשתית הכי רחבה או פתח המכרה הכי גדול, אתה יודע שתזדקק לסורק בטווח רחוק לביצוע העבודה. לכן Leica ScanStation P50 הינה הבחירה הנכונה, כי כל פרט חשוב.

Leica ScanStation P50
Leica ScanStation P50

סרוק מקומות בלתי נגישים

ה Leica ScanStation P50 מספק נתוני תלת מימד ו הדמיית HDR באיכות הגבוהה ביותר ובקצב סריקה מהיר ביותר של מיליון נקודות בשנייה ובטווח של קילומטר. טווח סריקה ללא תחרות ודיוק זוויתי בשילוב מנגנון פיצוי דו צירי ליצירת ענן נקודות תלת מימדי צבעוני ומפורט.

ביצועים גבוהים תחת תנאים קשים

סורק הלייזר עמיד ביותר ומבצע את העבודה גם תחת תנאים סביבתיים קשים ביותר, כמו למשל טמפרטורות קיצוניות, הנעות בין 20- ל 50+ מעלות צלזיוס ועומד בדרישות IP54 עבור עמידות לאבק ולמים.

Leica ScanStation P50

פתרון סריקה שלם

Leica מציעה את ה Leica Scan Station P50 כחלק מחבילה הכוללת מכשיר, תוכנה, שירות, הדרכה ותמיכה. נתוני סריקת לייזר תלת מימד יכולים לעבור עיבוד בתוכנה המובילה בתעשייה לענני נקודות תלת מימדים, הכוללת את תוכנת Leica Cyclone, Leica JetStream, תוסף Leica CloudWorx עבור מערכות CAD ו Leica TruView החינמי.

 

Thanks! Message sent.