Leica FlexLine TS10 

Leica FlexLine TS10 
Leica FlexLine TS10 

Leica FlexLine TS10 הינו טוטאל סטיישן ברמה גבוהה, המאפשר לך לבצע משימות מדידה בעלות דרישות גבוהות בעזרת Leica Captivate. כך תוכל לקחת חלק בעולם התלת מימד ולהרוויח מצפייה בנתוני המדידה שלך בתלת מימד.

בין אם בעבודות בנייה, הנדסה אזרחית או מדידה ומיפוי - ה TS10 פותר אתגרים מקצועיים יומיומיים אל מול דרישות גבוהות:

  • ניהול מחלקות הבנייה ולהרוויח ממינימום זמן השבתה של צוות המדידה שלך כדי לספק פרויקטים במסגרת התקציב והזמן.

  • מנהלי המדידה יכולים לסמוך על עמידות מוצר הגבוהה ביותר בשוק, מה שמגביר את וודאות התוכנית.

  • מודדים יכולים לעבוד מהר יותר על ידי מדידת יותר נקודות ביום עם פחות שגיאות מדידה ועבודה חוזרת.

Leica FlexLine: הדור החדש של טוטאל סטיישן ידני

הסדרה החדשה מבוססת על מוצר מוכח, המחולל מהפכה בעולם המדידה כבר כמעט 200 שנה. בשונה משאר הדיסטומטים הידניים בשוק, הטוטאל סטיישן הידני של Leica מתמקד באיכות הגבוהה ביותר, בעלות הנמוכה ביותר ובעמידות הגבוהה ביותר לאורך זמן רב יותר בתעשייה, כך מאפשרים למשתמשים לעבוד עם פתרונות ממוקדי מטרה לתוצאות הטובות ביותר.

AutoHeight: מהפכה במדידת גובה המכשיר

ה TS10 מציע כאפשרות את יישום AutoHeight הראשון בעולם. AutoHeight מאפשר למכשיר למדוד, לקרוא ולהגדיר באופן אוטומטי את גובהו. יישום זה מונע מאמצים ידניים הגוזלים זמן ומסיר טעויות קריטיות במהלך התקנת המכשיר. יישום מהפכני זה משתמש בלייזר מהמכשיר כדי למדוד את הגובה לקרקע ומעביר את הנתונים באופן אוטומטי לתוכנה.

תוכנת Leica Captivate: מקיפה, אינטואיטיבית וקלה לשימוש

ה TS10 מצויד בתוכנת השטח Leica Captivate, תוכנה מקיפה ומבוססת יישומים. התוכנה המוכרת והאינטואיטיבית עוזרת למדוד אפילו יותר נקודות. תוכל להתחבר לעולם התלת מימד עם זרימת נתונים תלת מימדית, הבטחת איכות קפדנית ובקרה.

שירות ותמיכה: גלובלי, מקומי וברמה הגבוהה ביותר

סדרת הדיסטומטים הידניים החדשה נתמכים בשירות ותמיכה מצוינים. עם תוכנית Active Customer Care ופורטל הלקוחות myWorld, משתמשים יכולים לקבל גישה לעדכוני התוכנה האחרונים, שירות ותמיכה וכמו כן ל- mySecurity. עם mySecurity פעיל, מנגנון הנעילה מבטיח שהמכשיר מושבת ואינו ניתן לשימוש יותר.

Leica FlexLine TS10 

הרווח מקישוריות ניידת

עם אפשרות לגישה לאינטרנט, תוכל לשתף את הנתונים שלך מהר יותר, לקבל נתוני תכנון מהמהנדסים באתר ולהשתמש בשירותי Leica Geosystems - כמו Leica Exchange או Leica Active Assist.

עבוד מהר יותר

מדוד יותר נקודות כל יום בעזרת מדידה ותהליכי התוויה מהירים יותר הנתמכים על ידי התוכנה המהפכנית Leica Captivate. התוכנה נועדה להפוך את העבודה שלך לקלה ומהנה יותר.

מאמרים בנושא:

הודעתך נשלחה בהצלחה