Leica FlexLine TS07 

Leica FlexLine TS07 
Leica FlexLine TS07 

Leica FlexLine TS07 הינו טוטאל סטיישן ידני המאפשר לך לבצע את רוב עבודות המדידה וההתוויה בקלות וביעילות.

בין אם בעבודות בנייה, הנדסה אזרחית או מדידה ומיפוי - ה TS07 עוזר לך להתגבר על אתגרים ומשימות יומיומיות בלי בעיות:

  • ניהול מחלקות הבנייה ולהרוויח ממינימום זמן השבתה של צוות המדידה שלך כדי לספק פרויקטים במסגרת התקציב והזמן.

  • מנהלי המדידה יכולים לסמוך על עמידות מוצר הגבוהה ביותר בשוק, מה שמגביר את וודאות התוכנית.

  • מודדים יכולים לעבוד מהר יותר על ידי מדידת יותר נקודות ביום עם פחות שגיאות מדידה ועבודה חוזרת.

Leica FlexLine: הדור החדש של טוטאל סטיישן ידני

הסדרה החדשה מבוססת על מוצר מוכח, המחולל מהפכה בעולם המדידה כבר כמעט 200 שנה. בשונה משאר הדיסטומטים הידניים בשוק, הטוטאל סטיישן הידני של Leica מתמקד באיכות הגבוהה ביותר, בעלות הנמוכה ביותר ובעמידות הגבוהה ביותר לאורך זמן רב יותר בתעשייה, כך מאפשרים למשתמשים לעבוד עם פתרונות ממוקדי מטרה לתוצאות הטובות ביותר.

AutoHeight: מהפכה במדידת גובה המכשיר

ה TS07 מציע כאפשרות את יישום AutoHeight הראשון בעולם. AutoHeight מאפשר למכשיר למדוד, לקרוא ולהגדיר באופן אוטומטי את גובהו. יישום זה מונע מאמצים ידניים הגוזלים זמן ומסיר טעויות קריטיות במהלך התקנת המכשיר. יישום מהפכני זה משתמש בלייזר מהמכשיר כדי למדוד את הגובה לקרקע ומעביר את הנתונים באופן אוטומטי לתוכנה.

התוכנה Leica FlexField: מקיפה, אינטואיטיבית וקלה לשימוש

ה TS07 מצויד בתוכנה Leica FlexField, תוכנה אינטואיטיבית, קלה לשימוש ומוכרת. תהליך עבודה מודרך, גרפיקה ואייקונים קלים להבנה מבטיחים עקומת למידה גבוהה בעבודה בשטח. התוכנה הופכת את ההסברים של ערכי המדידה או טקסט ללא נחוצים ומבטיחה תפעול מהיר ופשוט יותר כשנחוץ בכך. עם מערכת מדידה מדויקת, תוכל למדודת גם לפריזמות וגם למשטחים.

שירות ותמיכה: גלובלי, מקומי וברמה הגבוהה ביותר

עכשיו עם אפשרות של גישה לאינטרנט, ה TS07 מתחבר למשרד להעברת נתונים באופן חלק ולשירות והתמיכה האמינים של Leica בלחיצת כפתור. עם תוכנית Active Customer Care ופורטל הלקוחות myWorld, משתמשים יכולים לקבל גישה לעדכוני התוכנה האחרונים, שירות ותמיכה וכמו כן ל- mySecurity. עם mySecurity פעיל, מנגנון הנעילה מבטיח שהמכשיר מושבת ואינו ניתן לשימוש יותר.

Leica FlexLine TS07 

הרווח מקישוריות ניידת

עם אפשרות לגישה לאינטרנט, תוכל לשתף את הנתונים שלך מהר יותר, לקבל נתוני תכנון מהמהנדסים באתר ולהשתמש בשירותי Leica Geosystems - כמו Leica Exchange או Leica Active Assist.

עבוד מהר יותר

מדוד יותר נקודות כל יום בעזרת מדידה ותהליכי התוויה מהירים יותר (אין סוף כוננים, מפתח הפעלה, כוננים משני הצדדים, EDM מדויק ועוד), הנתמכים על ידי התוכנה FlexField המוכרת. זרז את עקומת הלמידה בשטח, נצל את המבנה הארגונומי המעולה והמדידה המהימנה. צמצם טעויות ועבודות חוזרות.

מאמרים בנושא:

הודעתך נשלחה בהצלחה