• טל הדס

גאוג'יני - סיפור הצלחה

את המסע שלנו עם GeoGenie התחלנו בשלהי שנת 2019 עת זכינו בתמיכת הרשות לחדשנות ("המדען הראשי" לשעבר) ובה פותחה באטקס טכנולוגיית G.A.A.S (GNSS AS A SERVICE) משם גדלה והתפתחה הפלטפורמה והפכה לפלטפורמת GeoGenie. מאמר בנושא


באקט נוסף בתחילת שנת 2020 ביצענו הסבת המערכת ליישומי התשתיות , עפר והפיתוח.

מעתה , המערכת המתוחכמת ברקע , מופיעה על המסכים כממשק פשוט וברור לכל , נוח לתפעול ובשפה העברית !

תפריט הגדרת סוגי שטחים שנמדדו (צילום מסך מתוכנת גאוג'יני פרו)

שרטוט AS MADE של חניון בגודל 6.5 דונם. זמן מדידה כולל 40 דקות והתוצר הוא שרטוט AS MADE מקצועי + קובץ DWG לאוטוקאד וכתב כמויות אוטומטי (צילום מסך מתוכנת גאוג'יני פרו)

אנשי שטח ומודדים שעובדים בענף יכולים כבר היום ליהנות מהיתרונות של המערכת המייתרת את עבודת המשרד לאחר המדידה, קבצי DWG ושרטוטים נוצרים אוטומטית, כפועל יוצא של המדידה.

  • בפלטפורמה קיימת מערכת התוויה גרפית, המאפשרת לקבוע ולהציב נקודות בשטח בצורה ויזואלית וקלה. המשתמש למעשה "רואה" את עצמו על גבי התכנית במסך (ניתן להוסיף קבצי auto-cad גדולים ומפורטים כרקע לעבודת המדידה)

  • ניתן להוציא כתבי כמויות ודוחות המחושבים ונוצרים אוטומטית.

  • המערכת גמישה ומאפשרת יצירת דוחות או תפריטים לפי הצורך הספציפי של הלקוח.

  • ביצועי המערכת הם בדיוקים הגבוהים המקובלים היום בעולם הGPS והRTK.

  • ניתן ללמוד את העבודה על המערכת במהירות (בתוך כשעה) מכיוון שהיא פשוטה ומותאמת למשתמש וכתובה בשפה העברית.

בנוסף, אין צורך להגיע למעבדה לצרכי עדכון תוכנה וכדומה, הממשק כולו נמצא בענן ועדכוני תוכנה מבוצעים מרחוק אוטומטית או לפי צורך.

מאמר בנושא


קובץ DWG למטרת סימונים בשטח כפי שנראה במסך התוכנה. (צילום מסך מתוכנת גאוג'יני פרו)


כיום , לאחר ביצוע ההתאמות ומגוון בדיקות בשטח , גאוג'יני היא ללא ספק סיפור הצלחה ! בחודשים האחרונים התחלנו לשווק את הדגם החדש , גאוג'יני פרומאז עד היום , נמכרו כבר מאות מערכות GeoGenie ו GeoGeniePRO בישראל בשלל ווריאציות (מותאמות לקהל המודדים או לקהל הקבלנים / אנשי תשתיות , עפר ופיתוח וכו'). עשרות משתמשי הקצה דיווחו על הצלחות : מדידות מדויקות , עבודה יומיומית נוחה ופשוטה , ממשק קל לתפעול , אפס הפרעות בקליטת רשת תחנות הבסיס הארצית , זמן משרד שבוטל כמעט לחלוטין ותוצאות מעולות בשטח תוך חסכון עצום בעלויות. המערכת מנגישה יכולות מדידה גם לעובדים חדשים בעלי מיומנות נמוכה ומאפשרת למשתמש להמשיך לבצע את עבודתו במדידת תשתיות באותם דיוקים , ברמת פירוט גבוהה , בזמן קצר , ללא שגיאות , באופן מסודר ומאורגן ולצמצם את זרימת העבודה לאקט אחד של מדידה - ממנו כבר יגזרו כל הנתונים!


לפרטים נוספים ולתיאום הדגמה -


צ