Leica JetStream Viewer

Leica JetStream Viewer
Leica JetStream Viewer
תוכנת צפייה קלת משקל לנתוני עתק

Leica JetStream Viewer הינה המשלימה האולטימטיבית ל JetStream Enterprise או כפתרון עצמאי למשתמשים המחפשים כלי קל משקל לצפייה בענני נקודות. JetStream Viewer מתעל את אותן יכולות עיבוד כמו של JetStream Enterprise כך שכל אחד מאנשי הפרויקט יכול לגשת לקבצים, לנווט ולצפות מבלי להשתמש ברישיון JetStream Connector שבו משתמשי CloudWorx תלויים.

JetStream Viewer זמין בשלוש תצורות ייחודיות:

מחובר

תוכנת צפייה עצמאית בהתקנה מקומית שמאפשרת לרתום את כל הכוח מרישיון JetStream שלך מבלי לפגוע ביעילות שנותן התוסף Leica CloudWorx. מושלם עבור מנהלי פרויקט הצריכים גישה לנתוני הצוות שלהם המאוחסנים בשרת JetStream Enterprise במהירות ובאיכות גבוהה בשביל לעקוב אחר התקדמות, למדוד או לשמור סרטוני לקוחות. JetStream Viewer המחובר לרשת מאפשר לך לגשת לכל המטה-נתונים של הפרויקט שלך, כמו למשל UCS ו Limit Boxes.

לא מחובר

תוכנת צפייה עצמאית בהתקנה מקומית שמאפשרת לצפות בקבצי JetStream באופן מקומי הנוצרו על ידי הצוות שלך. נצל את רוב היכולות של Viewer הכוללת מדידות, ניווט ויצירת ווידאו. מושלם עבור לקוח לטווח ארוך הרוצה לצפות בהתקדמות או לקבל גישה קבועה אבל קלת משקל לענן הנקודות, או קולגה מרוחק המעוניין לבצע עבודה מוגבלת עם ענן הנקודות.

נייד

תוכנת צפייה ללא עלות וללא התקנה היכולה להתאכסן על התקן נייד ולפעול בכל מחשב, ללא צורך בגישה לרשת או ל Wi-Fi. נצל את רוב יכולות של Viewer בחבילה אותה ניתן לקחת לכל מקום ובה ניתן לנווט גם על ידי מי שאינו משתמש מנוסה בענן נקודות. מושלם לשיתוף נתונים עם ארגונים או ככלי שיווקי עבור לקוחות פוטנציאלים. קבצי JetStream Viewer הניתנים לשיתוף הינם מסוג JSV או LGS ומיוצאים משרת JetStream Enterprise או מתוך Cyclone REGISTER  או Cyclone REGISTER 360 עם רישיון Cyclone PUBLISHER המתאים.

בעלי רישיון יכולים להוריד את התוכנה להתקנה כאן

הודעתך נשלחה בהצלחה