Leica Cyclone REGISTER 360

 Leica Cyclone REGISTER 360
 Leica Cyclone REGISTER 360

Leica Cyclone REGISTER 360 הינה השדרוג האחרון לתוכנת הרגיסטרציה לענן נקודות מספר אחת, Cyclone REGISTER. המוצר החדש מביא איתו יכולות חדשות, החל מזרימת עבודה מודרכת ופשוטה לרגיסטרציה אוטומטית ומסמכים מוכנים להגשה ללקוח בלחיצת כפתור. 

REGISTER 360 מאפשרת למשתמשים, מומחים ומתחילים, לעבוד בצורה חכמה יותר, לספק תוצאות מדויקות יותר, ליצור הדמיות מפורטות יותר ולשתף פעולה בצורה יעילה יותר.

בין אם בשימוש כפתרון יחיד או כחלק כפתרון קצה לקצה משולב מציאות דיגיטלית, Cyclone REGISTER 360 הינה האפשרות המהירה והקלה ביותר לביצוע העבודה בצורה נכונה, בפעם הראשונה.

 Leica Cyclone REGISTER 360

התאמה:

Cyclone REGISTER 360 מותאם לצרכים שלך, כך שגם משתמשים חדשים יכולים לבצע פרויקטים גדולים עם ממשק משתמש פשוט אך עוצמתי.

מהירות:

גרור, זרוק, סיים. מיצירת הפרויקט לדוחות הסופיים,  השלמת הפרויקט מהירה בצורה משמעותית הודות לייבוא ועיבוד בצעד אחד, זרימת עבודה מודרכת, כלי QA/QC מובנים ודוחות אוטומטיים שיחסכו לך זמן ניכר ובו זמנית יספקו יעילות גבוהה יותר. משתמשי סורק הלייזר Leica BLK360 יכולים למנף את היכולת הייחודית של המערכת לרגיסטרציה מוקדמת כדי לזרז עוד יותר את התהליך.

 Leica Cyclone REGISTER 360

מהשדה ועד לסיום:

Cyclone REGISTER 360 הינה חלק מהפתרון המובנה מהשדה-לסיום של ה Leica RTC360.  התוכנה Cyclone REGISTER 360 מנצלת את ה Visual Inertial System- VIS של ה RTC360 כדי למקם נתוני פרויקט באופן אוטומטי בקואורדינטות ולהשלים רגיסטרציה כמעט וללא התערבות ידנית מן המשתמש. ניתן לייצא את הפרויקט לפורמט LGS החדש, בו ניתן להשתמש בכל תוכנות הסורקים, קובץ אחד עם אינסוף אפשרויות.

פשטות:

העבר מסמכי הגשה של הפרויקט ברמה מקצועית בקלות. Cyclone REGISTER 360 מספקת זרימת עבודה לרגיסטרציה מודרכת כדי לסייע למשתמשים חדשים ולזרז את התהליך למשתמשים מנוסים. כלי QA ודוחות אינטואיטיביים מוציאים את עבודת הניחוש מחוץ לקביעת האיכות של הרגיסטרציה, ונותנים את כל הנתונים שלהם אתה זקוק בהישג יד.

ייצא את התוצר הסופי למגוון פורמטים סטנדרטיים בתעשייה או לסוג קובץ Leica Geosystems Universal Project- LGS. ניתן גם להעלות את כל הנתונים שלך ישירות לענן בלחיצת כפתור.

 Leica Cyclone REGISTER 360
בעלי רישיון יכולים להוריד את התוכנה להתקנה כאן

הודעתך נשלחה בהצלחה